Підшипник маточини FORD TRANSIT 91-00 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 14498, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x45мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14498 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 60 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
| Висота | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴

