Маточина колеса AUDI A1, SEAT IBIZA V 02 - задн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 24224, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x80мм., орієнтовна вага - 1,65500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24224 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, A1, Fabia, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.65500 кг |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴

