Підшипник маточини VW T4 задн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 5847, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,87000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5847 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.87000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴

