Підшипник маточини AUDI A3, SEAT LEON, VW NEW BEETLE 98- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 14250, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 82x82x90мм., орієнтовна вага - 0,80500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14250 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 82 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80500 кг |
| Висота | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴

