Підшипник маточини VW TRANSPORTER I-II-III 50- задн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 3691, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,56600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3691 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56600 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

