Підшипник маточини DACIA LOGAN, RENAULT MEGANE 96- задн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 5538, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x90x60мм., орієнтовна вага - 0,47100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5538 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47100 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴

