Підшипник маточини BMW 5, OPEL OMEGA A, B 81-перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 4529, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x50мм., орієнтовна вага - 0,79000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4529 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.79000 кг |
| Висота | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴

