Підшипник маточини RENAULT CLIO I-II 90- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 5526, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,55100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5526 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55100 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴

