Подушка двигуна ззаду праворуч VW Golf 3 (вир-во FEBI)
Номер деталі 5024, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x180x120мм., орієнтовна вага - 1,35000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5024 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

