Тяга керма. FORD передн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 22470, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x420x85мм., орієнтовна вага - 1,00500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22470 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.00500 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

