Опора кульова BMW (Вир-во Febi)
Номер деталі 3822, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x50мм., орієнтовна вага - 0,45500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3822 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

