Важіль FORD ESCORT V-VI, ORION III 90-00 перед. міст зліва низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 5921, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 440x650x50мм., орієнтовна вага - 2,66300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5921 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.66300 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴

