Подушка двигуна праворуч Audi; VW (вир-во FEBI)
Номер деталі 11486, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x180x120мм., орієнтовна вага - 0,90500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11486 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90500 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴

