Подушка двигуна праворуч Citroen Peugeot (вир-во FEBI)
Номер деталі 18696, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x130x115мм., орієнтовна вага - 0,55000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18696 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, Partner, 306, 106, BX, Xsara, Berlingo, 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55000 кг |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

