Сайлентблок важеля VW PASSAT B5, AUDI A4, A6 (98-) передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10073, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x75x60мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10073 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 64 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A8, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴

