
Тяга стаб. BMW E39 передн. прав. (Вир-во Febi)
670 ₴
- В наявності
- Код: 6900675475
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. BMW E39 передн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10036, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x280x70мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10036 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 70 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
