
Накінечник тяги керма. VW передн. прав. (Вир-во Febi)
530 ₴
- В наявності
- Код: 6900675479
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. VW передн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 14186, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x35мм., орієнтовна вага - 0,33500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14186 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | New Beetle, A3, Golf, Octavia |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
