
Важіль підвіски поперечний OPEL передн. прав. (Вир-во Febi)
2 190 ₴
- В наявності
- Код: 6900675482
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски поперечний OPEL передн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 2912, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 400x450x40мм., орієнтовна вага - 3,16500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2912 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.16500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴
