Накінечник тяги керма. AUDI передн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 2278, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x90мм., орієнтовна вага - 0,39000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2278 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

