
Подушка опори двигун. VW PASSAT, A4, A6 1.6-2.8 (95-) ліва (вир-во FEBI)
1 240 ₴
- В наявності
- Код: 6900675487
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка опори двигун. VW PASSAT, A4, A6 1.6-2.8 (95-) ліва (вир-во FEBI)
Номер деталі 11485, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x185x120мм., орієнтовна вага - 0,82500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11485 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Місце встановлення | Ліва |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82500 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴
