
Подушка опори двигун. FIAT DUCATO, PEUGEOT BOXER (94-02, 02-) задн. (вир-во FEBI)
650 ₴
- В наявності
- Код: 6900675488
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка опори двигун. FIAT DUCATO, PEUGEOT BOXER (94-02, 02-) задн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 14491, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14491 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
