
Подушка двигуна Citroen; Peugeot (вир-во FEBI)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900675489
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна Citroen; Peugeot (вир-во FEBI)
Номер деталі 15880, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,31400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15880 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, Jumpy, Xsara, C5, Partner, Zeta, Expert, ZX, 405, 406, 407, 206, Ulysse, Xantia, XM, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 605, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31400 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
