
Рульова тяга FIAT DUCATO, PEUGEOT BOXER 94- перед. міст (Вир-во FEBI)
760 ₴
- В наявності
- Код: 6900675491
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рульова тяга FIAT DUCATO, PEUGEOT BOXER 94- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12025, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x385x60мм., орієнтовна вага - 0,83500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12025 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.83500 кг |
| Ширина | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
