
Сайлентблок важеля AUDI A6, VW PASSAT передн. вісь, верхн. (Вир-во Febi)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900675494
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля AUDI A6, VW PASSAT передн. вісь, верхн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10019, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x45x40мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10019 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр зовнішній | 23 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
