
Відбійник аморт. AUDI 100 (Вир-во Febi)
350 ₴
- В наявності
- Код: 6900675495
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійник аморт. AUDI 100 (Вир-во Febi)
Номер деталі 10018, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x50x40мм., орієнтовна вага - 0,09500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10018 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
