
Тяга стаб. FORD TURNEO, TRANSIT 02-13 перед. міст із двох сторін (Вир-во Febi)
680 ₴
- В наявності
- Код: 6900675505
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. FORD TURNEO, TRANSIT 02-13 перед. міст із двох сторін (Вир-во Febi)
Номер деталі 23257, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x280x40мм., орієнтовна вага - 0,33500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23257 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 238 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33500 кг |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴
