
Тяга керма. OPEL (Вир-во Febi)
640 ₴
- В наявності
- Код: 6900675514
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. OPEL (Вир-во Febi)
Номер деталі 12780, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x65мм., орієнтовна вага - 0,68000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12780 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68000 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
