
Важіль підвіски FORD (Вир-во Febi)
920 ₴
- В наявності
- Код: 6900675516
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски FORD (Вир-во Febi)
Номер деталі 24211, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x60мм., орієнтовна вага - 0,62000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 24211 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Матеріал | Листова сталь |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62000 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴
