
Важіль FIAT CROMA, OPEL SIGNUM, VECTRA C, SAAB 9-3 02- перед. міст верх (Вир-во FEBI)
2 470 ₴
- В наявності
- Код: 6900675517
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль FIAT CROMA, OPEL SIGNUM, VECTRA C, SAAB 9-3 02- перед. міст верх (Вир-во FEBI)
Номер деталі 27097, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x440x60мм., орієнтовна вага - 1,83500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27097 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Матеріал | Листова сталь |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Верхній |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з моделлю | Croma, Signum, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.83500 кг |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴
