Тяга стаб. PEUGEOT перед. (Вир-во Febi)
Номер деталі 17969, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x370x50мм., орієнтовна вага - 0,39000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17969 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 335 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, C4 Cactus, DS3, 1007, 206, 208, C2, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39000 кг |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

