Тяга стаб. PEUGEOT задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 19225, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x360x40мм., орієнтовна вага - 0,49200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19225 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, 406, C5, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49200 кг |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

