
Втулка стабілізатора AUDI 100, 200 82-91 перед. міст (Вир-во FEBI)
240 ₴
- В наявності
- Код: 6900675522
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора AUDI 100, 200 82-91 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 1934, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 42x45x42мм., орієнтовна вага - 0,08500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1934 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08500 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
