
Втулки стаб. CITROEN BERLINGO, PEUGEOT PARTNER передн. вісь (Вир-во Febi)
340 ₴
- В наявності
- Код: 6900675524
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. CITROEN BERLINGO, PEUGEOT PARTNER передн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 17817, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x45мм., орієнтовна вага - 0,09200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17817 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
