
Подушка двигуна з обох боків BMW (вир-во FEBI)
480 ₴
- В наявності
- Код: 6900675527
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна з обох боків BMW (вир-во FEBI)
Номер деталі 4076, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x110x110мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4076 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
