Накінечник тяги керма. OPEL передн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 26152, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x190x65мм., орієнтовна вага - 0,51400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26152 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Croma, 9-3, 9-5, Vectra |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51400 кг |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

