Сайлентблок важеля FORD FOCUS передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 18497, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x150x70мм., орієнтовна вага - 0,68300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18497 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 158 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Діаметр зовнішній | 63 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68300 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

