
Накінечник тяги керма. OPEL передн. прав. (Вир-во Febi)
630 ₴
- В наявності
- Код: 6900675533
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. OPEL передн. прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 26153, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x160x60мм., орієнтовна вага - 0,52800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26153 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Croma, 9-3, 9-5, Vectra |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52800 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
