
Сайлентблок важеля MB W123, W126 (67-91) задн. вісь (Вир-во Febi)
380 ₴
- В наявності
- Код: 6900675535
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля MB W123, W126 (67-91) задн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 4977, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x65x50мм., орієнтовна вага - 0,19000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4977 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19000 кг |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
