
Накінечник рульової тяги MAZDA 323 VI, 626 IV-V, XEDOS 6 91-05 перед. міст (Вир-во FEBI)
520 ₴
- В наявності
- Код: 6900675539
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги MAZDA 323 VI, 626 IV-V, XEDOS 6 91-05 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12905, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x80мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12905 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | 626, Probe, MX-6, Xedos, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
