
Підшипник маточини OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC передн. міст (Вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900675543
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини OPEL VIVARO, RENAULT TRAFIC передн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 23331, призначена для Renault, OPEL, NISSAN, ALPINA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 1,17100кг.
Примечание: Подшипник+ стопорная шайба+ гайка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23331 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 140 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Espace, Trafic, Primastar, Vivaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.17100 кг |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
