
Подушка двигуна позаду Renault Clio, Symbol, Kangoo (вир-во FEBI)
910 ₴
- В наявності
- Код: 6900675545
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна позаду Renault Clio, Symbol, Kangoo (вир-во FEBI)
Номер деталі 22151, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,44500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22151 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴
