
Сайлентблок важеля VW T4 передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6900675548
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW T4 передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10852, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x50мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Примечание: внешн. диам. 50 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10852 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
