
Подушка двигуна спереду Renault (вир-во FEBI)
960 ₴
- В наявності
- Код: 6900675549
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна спереду Renault (вир-во FEBI)
Номер деталі 12055, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 1,02500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12055 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Megane, 19 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.02500 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴
