
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA F, VECTRA A, передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6900675550
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля OPEL ASTRA F, VECTRA A, передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 2015, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x70x60мм., орієнтовна вага - 0,22800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2015 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22800 кг |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
