Подушка балки двигуна вгорі Audi; Seat; Skoda; VW (вир-во FEBI)
Номер деталі 22766, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x30мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22766 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

