
Тяга стаб. NISSAN передн. лев. (Вир-во Febi)
670 ₴
- В наявності
- Код: 6900675567
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. NISSAN передн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 19867, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x20мм., орієнтовна вага - 0,33500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19867 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 127 мм |
| Висота | 20 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Діаметр труби | 8 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33500 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
