
Подушка опори двигун. SKODA OCTAVIA, VW BORA, GOLF (00-) права (вир-во FEBI)
2 810 ₴
- В наявності
- Код: 6900675575
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка опори двигун. SKODA OCTAVIA, VW BORA, GOLF (00-) права (вир-во FEBI)
Номер деталі 19420, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x250x140мм., орієнтовна вага - 2,26500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19420 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.26500 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 810 ₴
