Опора кульова FORD (Вир-во Febi)
Номер деталі 17119, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,53000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17119 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Розмір конуса | 17 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

