
Підшипник вижимний OPEL ASCONA C KADETT E 1.3i-1.6-1.8 81- (Вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900675579
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник вижимний OPEL ASCONA C KADETT E 1.3i-1.6-1.8 81- (Вир-во FEBI)
Номер деталі 17517, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17517 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Ascona, Astra, Tigra, Corsa, Omega, Combo, Kadett, Vectra, Ignis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
