Підшипник центруючий AUDI, SEAT, VW (Вир-во FEBI)
Номер деталі 14098, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x20x20мм., орієнтовна вага - 0,01500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14098 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 15.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Сумісність з моделлю | Bora, 100, Jetta, Octavia, Passat, Eos, 80, Superb, Caddy, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Transporter, TT, Golf, Altea, Cordoba, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01500 кг |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

